MSOŚ Ochrona Przyrody

MSOŚ

Ogłoszenie

Forum dostępne tylko po logu.

  • Index
  •  » Off
  •  » muszę się pochwalić

#1 2007-07-03 16:05:29

DeaD

Administrator

3508946
Skąd: TL
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 90
Punktów :   
WWW

muszę się pochwalić

dostałem pracę w firmie zajmującej się GIS i Remote sensing!!! wczoraj miałem interview i dziś zadzwonili!!!  precz warehouse! witaj IT and office!!!

pozdrowienia dla wszystkich

:)))))))))))))))))))



ps. uprzedzam pytanie: nie będę robił tam kawy


You can't kill me, couse I'm already DeaD

Offline

 

#2 2007-07-03 16:47:41

maniana

Member

6399469
Zarejestrowany: 2006-06-05
Posty: 51
Punktów :   

Re: muszę się pochwalić

nono gratuluje!!!!!!!!!!!!!! hehe  fajnie naprawde super ze Ci sie udalo pozdro ze slonecznej Polski

Offline

 

#3 2007-07-08 09:14:32

sylv

Member

2049811
Zarejestrowany: 2006-06-01
Posty: 93
Punktów :   

Re: muszę się pochwalić

gratuluje, zajebiscieee!!!!! strasznie sie ciesze
..i zastanawiam sie czy masz po co wracac do PL ;P


serdeczne pozdr z Praha ode mnie i Kornela


jestem mądra bo mam jądra   ;P

Offline

 

#4 2007-07-09 11:25:52

Madzia

Member

Zarejestrowany: 2006-06-02
Posty: 17
Punktów :   

Re: muszę się pochwalić

gratulacje Dawid!!!!! Fajnie że będziesz robił coś co Cię interesuje Powodzenia!!

Offline

 

#5 2007-07-27 22:54:50

DeaD

Administrator

3508946
Skąd: TL
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: muszę się pochwalić

dzięki za gratulację!
parę szczegółów po tygodniu pracy: pracuję w agencji wykonawczej ministerstwa srodowiska uk. modyfikuję mapy i bazy danych dla rolników ( np chcą podzielić działkę na dwie ) - na tej podstawie dostaja wszelkie dotacje.
jest naprawdę fajnie, chociaż dużo rzeczy do zapamiętania-jak coś zepsujesz to może być źle, no i trzeba chodzić w formalnych ciuchach.

pogoda w uk bardzo zmienna- w moim rejonie są ciągłe powodzie-więc kupiłem parasolkę (1wszą w życiu)!

pozdrowienia dla wszystkich. jak dzieciaki?


You can't kill me, couse I'm already DeaD

Offline

 

#6 2007-07-30 21:10:22

Kaziorek

Member

Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 25
Punktów :   

Re: muszę się pochwalić

Witam,

Dawno nie zagladalam na forum, a tu takie rewelacje Gratuluje Dawid !!!!!!!!
Cieszy mnie tez, ze "siedzisz" tematach rolniczych:))))

Ja albo siedze w sekretariacie FAOW-u albo jezdze po Polsce - we czwartek pewnie bede w ODRze w Starym Polu (mnie sie zawsze myli i mowie w Szczerym Polu:) tj na Pomorzu ale i tak rekordy bije miejscowosc Sforne Gacie - tam gdzies na obszarach wiejskich ...

Mam tez nadzieje ze jak dzieciaczki  z OP rocznik 07 sie urodza to zobaczymy jakies zdjecia ....

pozdrawiam i sciskam z Warszawy i szeroko pojetych obszarow wiejskich:)
KK


Dla zbalansowania Karmy lepiej się cieszyć niż narzekać.

Offline

 

#7 2007-08-22 05:32:51

sylv

Member

2049811
Zarejestrowany: 2006-06-01
Posty: 93
Punktów :   

Re: muszę się pochwalić

Dawid- myślę (takie mam arcypozytywne wrażenie), że lepiej trafić nie mogłeś! Super, strasznie się za/dla Ciebie cieszę!

Ja tu na zesłaniu na ciężkiej hostelowej harówie jestem. To, że odzywam się dopiero pod koniec sierpnia jest tego wystarczającym świadectwem
Teraz - kiedy tego paskudnego kangura [patrz: turysty, to nasz slang zw z ich wyglądem jak łażą obwieszeni plecakami] jest mniej, mam czas na interesowanie się resztą świata, na książkę, na relaks. I może coś więcej wkońcu pozwiedzam. It's high time na Muzeum Seksu! ;P

Praga przepięknym miastem jest, doznań dostarcza nieskończenie wiele i to jest wspaniałe, ale co do dalszej kariery w obecnym moim 'zawodzie' się zastanowię Chyba, że bedzię to hostel/pensjonat gdzieś w Australii, gdzie zamieszczę mini-zoo ze zwierzakami do głaskania [owcą i koalą ] i winiarnię obok [to już Kornela marzenie].

Po powrocie z Pragi wbijam się na chwilkę na Tamkę i do Victorii dorobić conieco nadszarpnięty budżet,a potem zwijam manatki i wychrzaniam z mojego ukochanego Józefowa na miesiąc-dwa na Puławską [co za kontrast!!] żeby w tym czasie urządzić nowe mieszkanie w jakiejś Zielonce i tam się wpakować w listopadzie. A w grudniu obrona- z Bogiem, ciekawe czy podołam. Trzymajcie mocno kciuki za mnie, bo nie chcę tego terminu zawalić, ale jak tu na walizkach coś takiego sklecić?? Wyjdzie z tego coś śmiesznego, tak czuję ;P

Dajcie znać co u was, niemiłosiernie tęsknię za naszą SEKTĄ OKO, men!!

hmm...do kiedy trzeba zanieśc indeks do dziekanatu, ktoś wie? zostawiłm swój na biurku...
a legitkę to oni zabierają??
fakenszit, może jakieś podyplomowe zacznę



buziorrrrrr hih

Ostatnio edytowany przez sylv (2007-08-22 05:34:36)


jestem mądra bo mam jądra   ;P

Offline

 

#8 2007-09-10 23:31:58

DeaD

Administrator

3508946
Skąd: TL
Zarejestrowany: 2006-05-31
Posty: 90
Punktów :   
WWW

Re: muszę się pochwalić

raport z placu boju:
jest nieźle! luz się skończył i zaczęła się poważna praca (już miesiąc temu) duuże ilości stresu.
Jakoś sobie radzę.
Od razu wyczuli u mnie pociąg do lasu i jestem w grupie zdjęć (imagery team) digitalizuje las

bardzo przyjemne.
Ludzie bardzo fajni, chociaż Ci wyżej czasami mało uprzejmi- albo nieporozumienia międzykulturowe..

jak będziecie mieć imprezę w gronie msosi/opeków wypijcie za mnie zdrowie...daleko jestem:(

ps nie wiem co robić z magisterką...chyba skontaktuje się z dziekanatem i zawieszę studia do przyszłego roku...


You can't kill me, couse I'm already DeaD

Offline

 

#9 2007-09-12 10:13:22

zbieszcza

Member

2352149
Zarejestrowany: 2006-06-05
Posty: 40
Punktów :   

Re: muszę się pochwalić

Wow Dawid!!! Strasznie sie ciesze ze tak Ci sie poukladalo Tym bardziej ze robisz to co lubisz Mysle ze z zawieszeniem studiow to najlepsze wyjscie w takiej sytuacji. Tylko wydaje mi sie ze bedziesz musiał wymyslic jakis dobry powod, chociaz nigdy nic nie wiadomo :)Moze mozna wziac drugi urlop dziekanski  Nie wiem - ja sie nie znam ;p
powodzenia w tej degitalizacji lasu !!!

Offline

 
  • Index
  •  » Off
  •  » muszę się pochwalić

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-devil.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl www.2012manager.pun.pl www.wstirzaocznie.pun.pl www.wayofninja.pun.pl